K vyšetření nebo konzultaci se objednávejte telefonicky u sestry. Sestra v hovoru musí ověřit s kým mluví! Pro objednání je třeba vědět datum poslední a předpokládané následující menstruace a plánovat své vyšetření na jiný termín. K vyšetření se dostavte s cca 5-ti minutovým předstihem.

Klientky ordinace s dlouhodobou léčbou, které potřebují pouze vystavit předpis, mohou obdržet e-recept pouze v případě, že splňují zdravotní podmínky pro pokračování léčby (například absolvované pravidelné kontroly). Recept je možno zaslat na telefonní číslo mobilní sítě nebo email, pokud tyto údaje byly sděleny a ověřeny při vyšetření. Ostatní pacienky, které žádají konzultaci lékaře, žádáme, aby očekávaly přinejmenším několikadenní objednací termín.

Jen v akutních případech, jako je silné krvácení nebo bolest nebo komplikace v těhotenství, je potřeba vyšetření provést bezodkladně. Takové návštěvy je nejlepší časovat hned na začátek ordinační doby a sestru jasně informovat o charakteru zdravotních obtíží.

Běžné vyšetření trvá 15 minut.

Pokud by bylo plánováno vyšetření nestandardní (déle trvající, zaměřené na určitou část menstruačního cyklu nebo vyžadující jiná opatření před anebo po vyšetření, úhradu pacientky), budete informována již v při předchozí konzultaci nebo při rozhovoru se sestrou.

Registrační (vstupní) návštěva a vyšetření trvá celkem 30 minut. Dříve než k ní budete objednána, je třeba, abyste sdělila Vaše základní osobní údaje. Můžete tak učinit osobní návštěvou ordinace nebo vyplněním registračního formuláře. Bližší informace Vám podá sestra telefonicky.

Pokud se z jakýchkoliv příčin nemůžete k plánovanému vyšetření dostavit, informujte nás prosím co nejdříve, abychom mohli zajistit časný náhradní termín podle Vašeho přání.